THE ULTIMATE GUIDE TO اموزش سئو

The Ultimate Guide To اموزش سئو

The Ultimate Guide To اموزش سئو

Blog Article

شاید می پرسید که چرا باید وقت خود را برای این موضوع بگذارید و اصول را به صورت پایه ای یاد بگیرید؟

آموزش ایلوستریتور آموزش سئو آموزش فتوشاپ آموزش ها و ترفندهای متفرقه اخبار سایت دانیال طاهری فر شبکه های اجتماعی مقالات هنری ( نقاشی ، مد ، گرافیک و …) وردپرس

متحدہ عرب امارات: ابوظہبی میں ٹرک کے تصادم کے بعد بڑھکنے والی آگ پر قابو پالیا گیا ہے

همانطور که در این مقاله اشاره کردیم سرعت وب سایت شما یکی از فاکتورهای مهم ربات های گوگل است تا به شما رتبه در اگر شما وبسایت داشته باشید که کند باشد مطمئن باشید موتورهای جستجو این موضوع را بفهمد و به شما رتبه های خوب ایران میدن ولی اگه وبسایت داشته باشید که سرعت لود بسیار بالایی داشته باشد شانس بیشترین نیاز دارید تا در جستجو گوگل بیشتر دیده شوید در ادامه با چند ابزار بررسی سرعت وب سایت آشنا خواهیم شد که میتوانید به رایگان از آنها استفاده کنید و سرعت وب سایت خود را با آن بسنجید.

می توانید برای فشرده سازی و بهینه سازی تصاویر صفحه تان از این ابزار سئو داخلی بهره لازم را ببرید.

این روزها که تعداد کسب click here و کارهای آنلاین روز به روز در حال افزایش است، بحث سئو و بهینه سازی سایت یک مبحث کاملا داغ است که مملو از تکنیک ها و اصولی است که باید آن ها را فرا گرفت.

امکان دیدن مشکلات سایت و صفحات که توسط گوگل جریمه شده اند

قبل از اینکه وارد تعریف سئو بشویم، لازمه که بدانیم موتورهای جست‌وجو، مثل گوگل، به چه طریق به دنبال نتایج مرتبط می‌گردند؟ چطور صفحات را می‌بینند؟ چطور نتایج را رتبه‌بندی می‌کنند؟

اگر شما هم مایل به یادگیری این علم مهم و به روز هستید با من همراه باشید.

تحقیقات نشان داده اند که صفحات دارای توضیحات متا در مقایسه با صفحات بدون توضیحات متا تقریباً ۶ درصد کلیک بیشتر می گیرند.

این کار اشتباه است. ابتدا بنویسید منبع و دو نقطه جلوی آن قرار داده و اسم یا آدرس اینترنتی منبع مورد ستفاده را بنویسید و از همان اسم یا آدرس اینترنتی به عنوان انکرتکست استفاده کنید. درست همان کاری که سایت ایران فاندر در انتهای تمام مقالات خود انجام می دهد.

سرچ کنسول رابط بین گوگل و شما است که پیغام هایی مربوط به سایت شما را به اطلاع شما میرساند و اگر سایت شما دچار مشکلی شده باشد آن را به شما اطلاع خواهد داد تا بررسی کنید و مشکل مربوطه را حل کنید که در ادامه به این صفحات اشاره خواهیم کرد.

چگونه بلاگر شویم

تا جایی که می توانید از حروف اضافه در آنها استفاده نکنید.

Report this page